let´s go celebrate

Tak schválně - kolikrát jste zapomněli na narozeniny nebo jmeniny své kamarádky, bráchy, sestřenice nebo kolegyně z práce? Sama jsem před lety skoncovala s hromadnými oslavami. Dovedete si představit, že by si nikdo nevzpomněl a vy jste zůstali sedět v zamluveném baru sami? Moje noční můra.

Z toho důvodu upřímně obdivuji svoje prarodiče i rodiče. Ti si každé důležité datum pečlivě zaevidují do papírového kalendáře a nikdy na nikoho nezapomenou.  Sama mám občas problém uložit si i nový kontakt v telefonu, natož si zaznamenávat další detaily.

Místo offline kalendáře dnes hodně z nás spoléhá třeba na Facebook, který slouží jako narozeninový alarm (pokud tedy dotyční dají informace na odiv) a vystavují se tak případné veřejné gratulaci. A teď otázka - vážně vás to potěší stejně jako telefonát, jako ručně psané přání, jako osobní gratulace, jako pozvání na dort?

Když mi bylo deset, těšila jsem se nejvíc na dárky. V osmnácti jsem se snažila o velkou párty s co nejvíce lidmi. A teď už mi stačí fakt, že si někdo vzpomene a ve svém přeplněném diáři, v době, kdy nikdo nemá na nic čas, si najde jednu minutu jenom pro mě.

sneakers - Reebok, trousers - Mango, leather jacket - Promod, vest - H&M,
beanie - Topshop, watch - NAVA design