hate Sundays

Ve školce jsme si užívali dny, když nás rodiče s mladší sestrou vyzvedávali "po o".  Na základce byly naše nejoblíbenější ty, které měly nejméně vyučovacích hodin a víkendy. Bohužel už jsme si také začali uvědomovat, že neděle v sobě ukrývá i pár nezábavných okamžiků - kontrola žákovské knížky nebo stříhání nehtů.

Na střední už jsme se výrazně soustředili zejména na pátek a sobotu. Dny, které znamenaly většinou nejméně povinností a teoreticky nejvíce zábavy. Na vysoké už se většina z nás musela naučit s časem efektivně hospodařit. Všechny ty večírky, brigády, přednášky, rodina, zkoušky, sport, přátelé... jsme museli nacpat do dnů, týdnů, měsíců, roků, které bohužel nejsou nafukovací a nejde přikoupit pár hodin navíc.

A s prací a pár lety navíc? Učím se nerozlišovat úterý a sobotu, protože ani jeden z těch dnů už se nebude nikdy opakovat. Bylo by škoda je propásnout, protože jsme se těšili už na ten další.  Vždycky jsem záviděla těm,  kteří si umí užít neděli bez myšlenky na nadcházející pondělí nebo být pozitivní, i když do víkendu je ještě hodně daleko.

Máte svůj nejoblíbenější den v týdnu?

dress - COS, shoes - H&M, sunglasses - Kaibosh, bag - Parfois