růžovej svět

Vždycky se něco posere, tak to prostě je. Důležité ale je, najít si na každém momentu, kdy chcete jako pštros (jen z jiného důvodu) strčit hlavu do písku, něco "růžového". 

Někdy si přijdu jako na překážkové dráze. Jako dítě mě děsilo, že mi Janička už nepůjčí ty bábovičky na pískovišti, protože jsem jí jednu omylem rozbila, takže jsem se tam bála vrátit. V -nácti letech jsem sháněla Vans boty, protože holka (o ročník výš) je měla a všichni se s ní chtěli kamarádit. A já jsem nepatřila mezi školní "celebrity", takže jsem je jen tiše obdivovala a nikdy se nezeptala.

Když jsem trochu zestárla, jsem ráda, že jsem si ty boty nesehnala, protože Conversky byly nakonec stejně lepší volba a kromě Janičky jsem potkala další "holky", co jsme měly rády stavění bábovek na sídlištním pískovišti.

Bohužel jenom škoda, že mi to nedošlo dřív. Stejně jako nekonečně mnoho dalších situací, příhod nebo i katastrof. Taky už přemýšlíte nad dalšími?

Možná, tedy spíš doufám, že je naše (=moje) generace ta poslední, co se musí přemáhat a kupovat si knížky o pozitivním myšlení/přístupu k životu nebo jak se to všemožně jmenuje. Já jsem si místo nich "pořídila" tenhle růžový kabát. No a uvidíme. 

coat - Vinted, jeans - Topshop, sneakers - Vagabond, jumper - Vinted,
socks - Topshop, handbag - Matt&Nat (urbanlux.cz),