something is missing

Jako bez ruky. Taky si tak připadáte, když nemáte při sobě ani tu sebemenší kabelku?

Jako dítě jsem si strčila klíče do ponožky a bylo to. Dneska mám těch klíčů o dost víc, takže by se mi do boty stěží vešly. Plus - co si budeme povídat, trošku jsem sama sebe zhýčkala a je pro mě nepředstavitelné odejít bez balzámu na pusu, sluchátek, telefonu nebo třeba oblíbené tužky. A když už, tak tam přibalím i ty méně důležité věci, protože nikdy nevíte, koho potkáte a co se stane. 

Pak jsou tu momenty, kdy mi (velmi ojediněle) zástupce opačného pohlaví nabídne s taškou pomoci, protože se zrovna škrábeme na Letnou nebo vybíráme dárek pro babičku. A to je ten okamžik, kterého neumím ani po těch letech využít! Musela bych své nezbytnosti na každém kroku minimálně očima střežit nebo bych se dotyčného pořád ptala, jestli to není moc těžké a tak podobně. 

Jediný okamžik, kdy nechávám své jakkoli velké osobní zavazadlo chvíli bez dozoru, je odchod na toaletu v restauraci, v kavárně, na konferenci. Přišlo by mi to jako náznak mého nečekaného odchodu bez zaplacení a navíc by někdo mohl očekávat, že pauzu spojím se zkrášlovacím updatem. A já bych nikoho nerada zklamala.

Vy někam chodíte bez tašky? 

 

coat - Vinted.cz, shirt - Marks&Spencer, jeans - Topshop,
sneakers - Nike (queens.cz), socks - HappySocks (urbanlux.cz)